Proč si vybrat Roto

ikonaKvalitní provoz, dlouhá životnost, spolehlivost a jedinečný design. ROTO je jedničkou v oblasti výroby nádrží ve Slovinsku a Evropě, které instalujeme v dalších 26 státech po celém světě. Zabudováno je více než 20.000 roto nádrží 500 až 50.000 l různých typů, žump a čističek.

ikonaO uskutečnění strategie společnosti pečujeme díky vybranému odbornému personálu a neustálému proškolování zaměstnanců. Staráme se o kvalitu, pečujeme o životní prostředí.

ikonaROTO  provádí všechny fáze procesu podnikání, od vývoje výrobku, analýzy výrobků, vlastní výroby nástrojů, výroby prototypu, sériové výroby, marketing a prodej, distribuční a poprodejní služby. Vysoce kvalitní technické výrobky jsou výsledkem nejnovějších výrobních technologií a silného R & R oddělení.


ikonaVyrobeny pro rychlost, ovladatelné a zábavné. ROTO kajak, kánoe a ostatní plavidla jsou mezi nejlepšími na trhu.

ikonaPartnerům pomáháme budovat pěkné zahrady a stylové domovy. Roto vyrábí širokou paletu zahradních doplňků a květináčů pro kompletní dvůr nebo zahradu.

ikonaNaše energeticky účinná řešení pomáhají našim partnerům snižovat náklady na energii, snižovat uhlíkovou stopu a pomáhají jim žít pro životní prostředí příznivější a energeticky účinnější život.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení