Proč si vybrat Roto

ikonaKvalitní provoz, dlouhá životnost, spolehlivost a jedinečný design. ROTO je jedničkou v oblasti výroby nádrží ve Slovinsku a Evropě, které instalujeme v dalších 26 státech po celém světě. Zabudováno je více než 20.000 roto nádrží 500 až 50.000 l různých typů, žump a čističek.

ikonaO uskutečnění strategie společnosti pečujeme díky vybranému odbornému personálu a neustálému proškolování zaměstnanců. Staráme se o kvalitu, pečujeme o životní prostředí.

ikonaROTO  provádí všechny fáze procesu podnikání, od vývoje výrobku, analýzy výrobků, vlastní výroby nástrojů, výroby prototypu, sériové výroby, marketing a prodej, distribuční a poprodejní služby. Vysoce kvalitní technické výrobky jsou výsledkem nejnovějších výrobních technologií a silného R & R oddělení.


ikonaVyrobeny pro rychlost, ovladatelné a zábavné. ROTO kajak, kánoe a ostatní plavidla jsou mezi nejlepšími na trhu.

ikonaPartnerům pomáháme budovat pěkné zahrady a stylové domovy. Roto vyrábí širokou paletu zahradních doplňků a květináčů pro kompletní dvůr nebo zahradu.

ikonaNaše energeticky účinná řešení pomáhají našim partnerům snižovat náklady na energii, snižovat uhlíkovou stopu a pomáhají jim žít pro životní prostředí příznivější a energeticky účinnější život.