O Roto

Roto vyrábí více než 4.000 různých výrobků, z nichž je většina vyrobena postupem rotačního odlévání, čímž se zařazuje na špičku vedoucích výrobců podle uvedeného postupu. Hlavním řízením společnosti, které je spravováno rodinou Pavljinek, jsou vývoj a inovace, které jsou podepřeny více než 45 lety zkušeností a spolupráce s univerzitami, vědeckými institucemi a společnostmi průmyslových plastů.

Výrobkové skupiny s obchodní značkou Roto jsou rozděleny do čtyř segmentů – výrobky pro zemědělství, zahradu, sport a ekologii. 

Použití moderních kompozitních materiálů umožňuje také výrobu kajaků a kánoí a výkonných mořských plavidel.

Výroba výrobků podle druhu odběratelů umožňuje uspokojení nejširších potřeb různých průmyslových odvětví, jako je stavebnictví, automobilový průmysl, námořní a logistický průmysl a výrobky pro rybí sádky a zemědělské stroje.

Výrobkové portfolio mimo jiné zahrnuje také nádrže na palivo a vodu pro motorová kola, traktory, nákladní vozidla, plachetnice a motorové čluny, rekreační přívěsy a motodromy a komponenty pro různé stroje. Přidanou hodnotu výrobkového portfolia představuje inovativní design, použití moderních a kvalitních materiálů a moderní výroba, prosazení výrobků na trh je podpořeno vícekanálovými prodejními a poprodejními přístupy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení