O Roto

Roto vyrábí více než 4.000 různých výrobků, z nichž je většina vyrobena postupem rotačního odlévání, čímž se zařazuje na špičku vedoucích výrobců podle uvedeného postupu. Hlavním řízením společnosti, které je spravováno rodinou Pavljinek, jsou vývoj a inovace, které jsou podepřeny více než 45 lety zkušeností a spolupráce s univerzitami, vědeckými institucemi a společnostmi průmyslových plastů.

Výrobkové skupiny s obchodní značkou Roto jsou rozděleny do čtyř segmentů – výrobky pro zemědělství, zahradu, sport a ekologii. 

Použití moderních kompozitních materiálů umožňuje také výrobu kajaků a kánoí a výkonných mořských plavidel.

Výroba výrobků podle druhu odběratelů umožňuje uspokojení nejširších potřeb různých průmyslových odvětví, jako je stavebnictví, automobilový průmysl, námořní a logistický průmysl a výrobky pro rybí sádky a zemědělské stroje.

Výrobkové portfolio mimo jiné zahrnuje také nádrže na palivo a vodu pro motorová kola, traktory, nákladní vozidla, plachetnice a motorové čluny, rekreační přívěsy a motodromy a komponenty pro různé stroje. Přidanou hodnotu výrobkového portfolia představuje inovativní design, použití moderních a kvalitních materiálů a moderní výroba, prosazení výrobků na trh je podpořeno vícekanálovými prodejními a poprodejními přístupy.